Možnosti

Poslední příspěvky


Starší díla

ilustrace

Původní myšlenkou projektu je tvorba přímo v daném měsíci, inspirace aktuálním tématem, zlepšování svých schopností. Protože ale není dobře možné starší díla odhalit, nalezneme v pravidlech dovětek, který jejich nahrání ve výjimečném případě povoluje. Co si o téhle záležitosti myslíte vy? Je správné starší díla tolerovat, nebo se jimi cítite znevýhodněni a úplně byste tuhle výjimku zakázali? --- A jaký vztah vůbec ke svým starším výtvorům máte? Tolerujete je, chlubíte se jimi, stydíte se za ně?

Pro přidání nového vzkazu je třeba se přihlásit.prvnípředchozí1dalšíposlední
PawukPawuk
16.8.2011 1:46
Každý měsíc mám ten nápad, ale fakt někdy nezvládnu to udělat. Taky sem už milionkrát přemýšlel, že by se mi hodilo i pozdější dodání, třeba bez hlasování. Jenže pak další měsíc, když to zvládnu , tak mám fakt dobrý pocit! :-) Chci říct že, základní myšlenka Projektu Ilustrace, tvořit na dané téma v rámci měsíce, je fakt (určitě pro mě) dokopávajícíktomuonomu. Jestli rozumíte :-) ((co můžeš udělat dnes uděláš i zítra)) :-D
Konečně i systém bodování ve výsledku funguje, že kdo je dřív a s dobrým, tak "vyhrává" , protože hodně málo nových lidí boduje staré obrazy.
Třeba Wolfgoth je pohotový při většině měsíců a toho si cením :-)
ufff. Teda Hawk... :-D
ilustraceilustrace
23.1.2011 23:41
Lottie, to s tou kolonkou mě taky napadlo, ale pořád to závisí hlavně na lidech, kdo se k tomu "přizná". A taky je spíš problém třeba u hlasování o Dílu měsíce, jestli to nějak brát v potaz (vpodstatě není úplně jednoznačné, jestli jsou starší obrázky zvýhodněné nebo naopak).
Ale jak už jsem psala, jsem všemi deseti pro tvoření v aktuálním měsíci, takže mě těší, že to zatím všichni vidíte stejně. Ještě si promyslím, jestli dělat nějaké radikální kroky už od příštího měsíce. Vlastně mě k tomu napadla další věc - ono stačí začít vyhlašovat témata, u kterých je menší pravděpodobnost, že k nim někdo bude mít už něco hotového.. "drak" byl v tomhle ohledu trochu kritický :)
GeishaGeisha
22.1.2011 13:31
Mě se líbí právě ta výzva vymyslet něco nového na dané téma. A pokud se žádný nápad nedostaví, tak holt téma vynechávám, však se nic neděje. Takže já jsem pro snahu o aktuální dílka :)
LeSoldatMortLeSoldatMort
20.1.2011 9:38
Já jsem se taky prala s nápadem, že bych uploadila jednoho draka staršího, dílo sice za moc nestojí, ale je k tématu. Nakonec jsem si řekla, že nebudu už nadále spamovat a nechám prostor dalším, vždyť o nic nejde vlastně (:
LottieLottie
19.1.2011 21:07
Napřed mě napadlo, že by u vyplňovacího formuláře mohla být kolonka, kde by se vyplnila doba vzniku. Jenže to by bylo asi nepraktické a takové hloupé - když si představím jak u většiny děl k měsíci únor bude svítit inteligentně "Vznik: Únor".. ehm :D
Takže bych to redukovala jen na nějakou možnost zaškrtnutí políčka, když by šlo o dílo staršího data. A pak by se u toho díla mohla prostě jen zobrazit informace, že dílo bylo vytvořeno mnohem dříve, než bylo téma vyhlášeno.

Ale jinak jsem samozřejmě toho názoru, že ta témata by nás opravdu měla inspirovat a motivovat. Přiznám se, že třeba s tím drakem jsem se prala, sama od sebe bych ho nikdy nemalovala.
ilustraceilustrace
19.1.2011 10:07
Pawuk: Tak mohla bych leccos. Ale když už jsme to naťukli, nebudu trhat souvislosti :) Aspoň si lidi všimnou, popřemýšlí a třeba sem zavítají. Dílko už si určitě nějaké komentáře dřív vysloužilo, takže tohle drobné odbočení od tématu autorce snad vadit nebude..
PawukPawuk
19.1.2011 2:53
Může mocná Ajinak san přešoupnout ty naše komentáře sem? Aby nekazily a neodváděly dojem z Nashiinyho díla Diaburo. :-)
tak nějak ? :-))
ilustraceilustrace
19.1.2011 1:53
Dodatek k popisu tématu: Můžeme se samozřejmě vrátit k původnímu znění pravidel, trvat od příště opět na vkládání pouze nových děl. Popravdě - byla bych jen ráda. Jenže jak zajistit dodržování téhle podmínky? Bude stačit upozornění u nahrávacího formuláře? Měsíc je na tvorbu nového díla poměrně dlouhá doba, ale je ta možnost něco nového si vyzkoušet dostatečně motivující?
prvnípředchozí1dalšíposlední


návštěv