Možnosti

Poslední příspěvky


Obecná diskuze

ilustrace

Místo, kde se můžete podělit o jakoukoli aktuální myšlenku, nápad, připomínku nebo cokoli jiného. Vše pochopitelně v mezích slušnosti (vulgární nebo jinak nevhodné komentáře do diskuze nepatří a budou smazány). Vpravo naleznete odkaz na seznam všech diskuzí, můžete samozřejmě i nějakou sami založit.

Pro přidání nového vzkazu je třeba se přihlásit.prvnípředchozí12dalšíposlední
FidoFido
24.12.2017 14:12
Pohodové vánoce a do nového roku hodně tvůrčích sil a hlavně zdraví!
Všem výtvarníkům přeje Fido
liladylilady
3.11.2017 22:51
Paaaani, také jste tak nadšeni z listopadového tématu jako já????je to tak nádherné a současné komplikované téma?už ted se moc tesim.na všechna díla..????
romenrielromenriel
6.6.2017 21:10
Díky za odpověď. Myslím, že to zkusím nakreslit ;)
ilustraceilustrace
6.6.2017 11:17
Jinak mám dojem, že za těch 8 let, co projekt funguje, jsem snad jen jednou jedinkrát neschválila dílo z podobného důvodu, ale tam už to vysloveně hraničilo s pornografií, ještě v kombinaci s dost nevhodným názvem. To už se s ohledem na občasné mladší návštěvníky nedalo :) Jinak obecně nahota problém není. Jak říkám, k umění patří odjakživa.
ilustraceilustrace
6.6.2017 11:13
romenriel: No, takhle, nějaké úplně striktní pravidlo na to tady nemám, pár takových obrázků se čas od času objeví a pokud to není vysloveně "za čárou", nějak samoúčelně vulgární nebo tak, tak není problém. Koneckonců, nahota k umění vždycky patřila :)

Na ukázku odvážnějšího díla, co prošlo (a dokonce získalo titul Dílo měsíce) doporučuju nakouknout třeba do tématu z března 2013.
romenrielromenriel
6.6.2017 0:11
Ehm, ví někdo, jak je to tady se znázorňováním nahoty?
KenzieKenzie
30.3.2016 13:23
Když už tu ta diskuze je, tak ji prošťouchnu ;)

Co děláte, když vám téma opravdu nesedne? Když zničíte pět a víc papírů jenom protože se vám výsledek nezamlouvá a chybí mu jiskra? Odkládáte pastelky, nebo se nevzdáváte bez boje?
Umíte kreslit "na zakázku", nebo vás vždycky přepadne inspirace? Protože já jsem čistě impulzivní tvořič a na zakázku mi to nejde, v tom je Projekt ilustrace dost velká výzva :)
SarchiaSarchia
31.1.2012 21:06
Dotaz na všechny: co se stalo s Janem?Jeho práce jako například Oliver Twist, sedm smrtelných hříchů nebo Vyhnanec ve vyhnanství patří mezi mé nejoblíbenější práce na Ilustracích..Jane,,jestli mě slyšíš'':-D dej prosím opět vědět o své existenci. Tvé práce jsou opravdu úžasné a myslím si, že tu skutečně chybí.
RencaWRencaW
6.2.2011 9:36
@Katanga: Volný čas je momentálně to, co mi chybí nejvíc :) Já jsem si nadělila (lehce po Vánocích) nové vodovky, a musela jsem je, chudáky, dát do šuplíku, aby na mě nekoukaly a neprovokovaly mě. Nemám vůbec čas. Snad se to ale zlepší příští týden. Rozhodně se s nima chci naučit pořádně pracovat.
No a jelikož jsem tu víceméně nová, tak přeju taky všem úspěště tvůrčí rok 2011!
KatangaKatanga
29.12.2010 9:21
Mám několik výtvarných myšlenek, se kterými se potřebuji pochlubit.. a zaplácat tu trochu místo O:-)
Po svátcích jsem bohatší o dvoje pastelky - hrubé trojhranné od Ježíška a akvarelové, které jsem si nadělila sama - tak snad budou o to bohatší i další obrázky :)
Jsem však bohatší i o nápady. Jeden z nich mi nadělilo mé drahé město Ostrava akcí SMOG - nevím, jak se kdo orientujete (nebudu rozebírat), mám rozkreslený jeden lehce satirický obrázek na téma MHD. Dále mám nápady na několik upírských obrázků - uvidíme, jak se ty nápady vyvrbí, možná je skloubím do jednoho obrázku, jak mám ve zvyku. A procházením starších témat zde jsem byla vyloženě zavalena inspirací. Kéž bych však byla zavalena i volným časem pro kreslení, protože se jen obávám, že když tu inspiraci honem nevyužiju, zamává šátkem a půjde o dům dál...
prvnípředchozí12dalšíposlední


návštěv