Možnosti

Poslední příspěvky


Problémy, připomínky, tipy

ilustrace

Diskuze ohledně fungování stránek. Narazili jste na nějaký problém? Nemůžete něco najít? Něco Vám tady chybí? Dejte vědět - popřemýšlím, opravím, poradím či vylepším.

Pro přidání nového vzkazu je třeba se přihlásit.ilustraceilustrace
5.4.2011 18:02
Díky za upozornění, večer to opravím. Před nějakou dobou jsem přepracovávala hodnocení - jen vnitřní mechanismus, navenek všechno funguje stejně. Akorát v tom výpisu omylem pořád pracuju s původním názvem, to proto se u novějších děl nic nezobrazuje..
KatangaKatanga
5.4.2011 17:55
Taky mám jednu menší připomínku. Když se doklikám přes nastavení na výpis mých děl, u březnového a únorového obrázku se nezobrazuje hodnocení.. U starších obrázků však ano... Ne, že by to něco závažného.. ale když už jsem si toho všimla...
ilustraceilustrace
5.4.2011 10:53
A je to :)
ilustraceilustrace
5.4.2011 10:37
Já ani nevím, proč jsem tohle ještě neopravila. Všude to tak dělám a i mě síla zvyku žene si kliknout nahoru. Říkala jsem si to už před nějakou dobou.. a zapomněla. Opravím :)
RencaWRencaW
5.4.2011 10:27
Jestli můžu, měla bych malou technickou poznámku... Nedalo by se to nějak udělat, aby logo na hlavičce stránky Projekt Ilustrace bylo klikací a vedlo na úvodní stranu? Já vím, že se tam dostanu i kliknutím na Úvod, ale síla zvyku mě nutí spíš klikat na to logo.. a ono to nic nedělá :) Neber to jako rejpání, spíš jen takový návrh..
ilustraceilustrace
1.4.2011 10:45
Fidorka: To ráda slyším. Když jsem tuhle možnost přidávala, nejdříve tam to omezení nebylo (tak měsíc nebo dva), ale naštěstí o tom málokdo věděl, takže to snad nikdo nevyužil - a naštěstí ani nezneužil. Ale rozhodně se to hodí v případě, kdy někdo dílko později přepracuje (sama to dělám často) nebo dokončí.

Budu muset profily časem trochu zpřehlednit, aby takovéhle možnosti nezůstávaly ukryté :)
ilustraceilustrace
1.4.2011 10:39
Nialthstrasz: O dvoutýdenních tématech jsem kdysi uvažovala a napadlo mě i vyhlašování jakýchsi "mezitémat", třeba v rámci stránky projektu na facebooku. Ale hodně lidí má problém i s tím měsícem a navíc je to takhle takové stylovější :) takže prozatím to zřejmě měnit nebudu..
FidorkaFidorka
1.4.2011 10:33
jo, to je férový a logický řešení!
ilustraceilustrace
1.4.2011 10:28
Fidorka: Obrázek jde nahradit novější verzí, ale až po skončení hlasování o Dílu měsíce, aby to bylo férové. Jinak by mohl někdo v poslední minutě vložit skicu a pak si ji s párdenním zpožděním vypilovat. Takže aktualizovat opravdu jde, jen ne těsně po skončení tématu.

Ale díky za upozornění. Tahle možnost tu nebyla od začátku, proto zatím není v pravidlech. Určitě tam tu zmínku o ní doplním..
FidorkaFidorka
1.4.2011 10:15
škoda, že jsem o možnosti dodělávání obrazu nevěděla dřív, v pravidlech to napsané není a v noci jsem to nestihla jen o minutu...


návštěv