Možnosti

Poslední příspěvky


Problémy, připomínky, tipy

ilustrace

Diskuze ohledně fungování stránek. Narazili jste na nějaký problém? Nemůžete něco najít? Něco Vám tady chybí? Dejte vědět - popřemýšlím, opravím, poradím či vylepším.

Pro přidání nového vzkazu je třeba se přihlásit.ilustraceilustrace
21.7.2011 16:42
Pawuk: Tohle jsou bohužel věci, které já těžko ovlivním :) Facebook svoje doplňky pozměňuje a pak to dopadá, jak to dopadá. Časem ten sloupek možná uspořádám jinak, po svém - ale momentálně bohužel, buď budou ty zprávy rozhozené nebo žádné. S odkazem taky moc nenadělám, facebook načítá obrázky, které ve stránce najde. Logo je řešeno trochu jinak. No, uvidím, možná něco vymyslím..
ilustraceilustrace
21.7.2011 16:35
Nocturna: "Soubor nevybrán" je u nahrávacího tlačítka napsáno normálně (i když tuším jen v Chromu, v Mozille tohle mají vyřešeno trochu lépe). Směrodatná je právě ta hláška, že "ikona byla změněna". Původní ikonku si nepamatuji, podařilo se? Ona se ta změna občas projeví až po znovunačtení stránky..
NocturnaNocturna
21.7.2011 16:21
Proč mě nejde změnit ikonka? Když vyberu soubor a souhlasím, tak se mě vedle toho objeví Soubor nevybrán, ale nad obrázkem je napsaný Ikona byla změněna. Tak...?
PawukPawuk
20.7.2011 19:41
Doména Facebook.
Při vkládání odkazu P-I na FB , se mi nabízí Náhled pouze z děl min. měsíce. Myslím, že to pak působí zavádějícně, nešlo by tam dávat logo P-I?
A další co, tak ten sloupek v pravo FBukovský tady, nevadí mi jako takový ale vadí mi to, že tam je prd vidět, je to nějaké celé rozhozené, jestli chápeš :-)
KatrimaKatrima
28.6.2011 11:38
Mikiran....nie je problém Ti to ilustrovať ....ozvi sa na katrima@pobox.sk....
PawukPawuk
26.5.2011 10:43
Asi sem pod toho draka fakt neměl dávat tu Kostku. PinHead si pro ni asi přišel....
No zkusíme to znovu a uvidíme pro koho si přijde nyní. :-)
ilustraceilustrace
26.5.2011 10:01
Mám podezření, jak se to mohlo přihodit. A vůbec se mi nelíbí. Ale snad se pletu a byla to opravdu jen "chyba v matrixu".
ilustraceilustrace
26.5.2011 9:43
Pawuk: Přiznám se, že v tuhle chvíli jsem hodně zmatená. Účel to není, nic jsem nemazala. Ještě včera obrázek v galerii byl a teď je jeho záznam z databáze fuč.

Tahle nepříjemnost mě mrzí. Jestli můžeš, nahraj ho, prosím, do galerie znovu. Zkusím mezitím přijít na to, co se přihodilo...
PawukPawuk
26.5.2011 9:31
Ilustrace: Zmizení mého obrazu z nejnovějšího tématu je chyba v matrixu, či se tak stalo pod nějakým účelem? :)
ilustraceilustrace
25.5.2011 8:14
Pawuk: Časem se třeba zase najde, resp. přidám ho pak spolu se stránkováním, kdy nebudou vidět všichni uživatelé naráz jako teď. Zatím si stačí procvičit násobilku :)


návštěv