Možnosti

Poslední příspěvky


Problémy, připomínky, tipy

ilustrace

Diskuze ohledně fungování stránek. Narazili jste na nějaký problém? Nemůžete něco najít? Něco Vám tady chybí? Dejte vědět - popřemýšlím, opravím, poradím či vylepším.

Pro přidání nového vzkazu je třeba se přihlásit.ilustraceilustrace
11.1.2011 9:42
Pawuk: Takže říkáš, že bylo možné svůj obrázek přímo zaškrtnout? Ve výběru je vidět vždycky, ale políčko by mělo být neaktivní. Kdyžtak, prosím, ještě nějaké podrobnosti :) Tenhle měsíc to šlo taky? Díky moc.
ilustraceilustrace
11.1.2011 9:34
Pawuk: Opravdu? Tohle je za normálních okolností ošetřené, to by byl průšvih. Ale kouknu do databáze, jestli toho někdo náhodou nevyužil a kdyžtak pořádně otestuju. Jedině mě napadá, že by to byl zas důsledek přelomu roku - někteří si možná všimli, že na přechodnou dobu nebylo hlasování ani možné..
ilustraceilustrace
11.1.2011 9:31
Lottie: Hlasovat znovu nejde, jen to tak vypadá navenek. Upozornění se objeví až po opětovném odeslání a body se samozřejmě nepřičtou. To je čistě problém naprogramování, chtěla jsem to původně upravit, ale pozapomněla. Takže děkuju za upozornění, kouknu na to..
PawukPawuk
11.1.2011 8:34
No fakt, já si nebyl jistý, ale jak píše Lottie. Taky sem si mohl minulý měsíc dát svůj vlastní obrázek, jako dílo měsíce. Někde se stala chyba.
LottieLottie
11.1.2011 6:40
Všimla jsem si dobře, že můžeme jednomu obrázku udělovat body víckrát? Možná je to můj špatný postřeh, ale koukám, že u obrázků, u kterých si jsem jistá, že jsem je nějak bodově hodnotila, tam mám znovu možnost udělovat body.
Nebylo by lepší, kdyby se mi tam v takovém případě objevilo upozornění, že jsem v minulosti již body udělila? A samozřejmě i po přihlášení později.. Mě to pak mate a já nemám přehled koho jsem bodovala a koho ne.
Pokud je to tak schválně, tak to se omlouvám za připomínku... já jen, že mě to trochu zarazilo - takhle by mohli někteří házet furt dokola body jednomu obrázku, ať už schválně nebo omylem.


návštěv