Možnosti

Poslední příspěvky


Problémy, připomínky, tipy

ilustrace

Diskuze ohledně fungování stránek. Narazili jste na nějaký problém? Nemůžete něco najít? Něco Vám tady chybí? Dejte vědět - popřemýšlím, opravím, poradím či vylepším.

Pro přidání nového vzkazu je třeba se přihlásit.SUNSUN
7.3.2011 11:56
Díky, je tam, tak asi jen blbnul počítač.
ilustraceilustrace
6.3.2011 23:09
Kdyžtak v "nastavení > moje díla" je možné se na obrázek podívat ještě před schválením. Alespoň pro tu orientační kontrolu, jestli se v pořádku nahrál...
ilustraceilustrace
6.3.2011 23:05
SUN: Nejsem si teď úplně jistá, kdy přesně to vrátilo které z těch upozornění, jestli v tom byla nějaká chybka. Vypadá to ale, že obrázek se nahrál v pořádku. Už je v galerii.
SUNSUN
6.3.2011 22:10
Mám prosbu, nahrávala jsem obrázek a nejdřív mi to napsalo, že je velký. Zmenšila jsem ho a dala znovu, jenže jsem dostala upozornění, že smím dát jen jeden obrázek. Tak teď nevím, nahrál se nebo ne ? No zkusím mrknout zítra.
KatangaKatanga
21.2.2011 6:59
Tak to je administrátorka opravdu bleskově rychlá :)
ilustraceilustrace
20.2.2011 23:21
Katanga: Díky za zprávu, plašit není třeba. Administrátorce chodí upozornění na vložení nového díla na email a to pak zas smskou na mobil - takže pokud zrovna jsem u počítače, schvaluju vpodstatě hned :)
KatangaKatanga
20.2.2011 21:17
Možná jen zbytečně plaším, ale platí pořád ještě, že vkládaná díla musí schvalovat administrátorka? Při vkládání mého posledního díla jsem měla pocit, že bylo dílo 'schváleno' hned po odeslání.. Je ovšem možné, že je tom jen bleskovou rychlostí administrátorky..
LottieLottie
31.1.2011 12:54
Ano, používám chrome... já to věděla, že chci napsat ještě důležitý detail :D
ilustraceilustrace
31.1.2011 12:47
Lottie: Tak už to vidím. Používáš jako prohlížeč Chrom, že? V Mozille i Exploreru je všechno jak má být, jen tady to zatím zlobí. S trochou štěstí budu mít zítra po zkouškách a pak se konečně pustím do oprav a úprav :)
LottieLottie
31.1.2011 12:37
Ten problém se zobrazením těch čtverečků "Díla v galerii" u profilů je takového charakteru: Když si kliknu na něčí (jakýkoliv) profil, čtverce tam prostě nejsou a nejde na ně kliknout. Když stránku obnovím, čtverce se objeví a fungují. Když pak ve stejném okně/kartě najíždím na další profily, vše je v pořádku. Stejně tak, když si něčí profil otevřu v novém okně/kartě. Jakmile však tyto stránky zavřu a znovu si je (třeba hned) otevřu, problém je stejný a zase vyřešen po obnovení.
Tohle jsem tedy zatím vysledovala.
Já vím, je to taková asi prkotina, nehledám tu schválně mouchy, ale je to drobný krůček k vylepšení stránek... :)


návštěv