Možnosti

Poslední příspěvky


Návrhy na téma měsíce

ilustrace

Fórum zastupující někdejší "Tichou poštu". Máte-li nějaký zajímavý námět na téma měsíce, podělte se o něj...

Pro přidání nového vzkazu je třeba se přihlásit.KatangaKatanga
6.3.2011 11:55
Nápad na další téma se dostavil. Nebudu to nějak moc rozebírat, na tom asi není moc co - Deviace.
KatangaKatanga
28.2.2011 19:18
Asi zklamu, návrh na téma měsíce tentokrát žádný nemám.. Fantasie si dává pauzu a dává prostor jiným obyvatelům mého vědomí (například toho, co musí napsat všechny ty písemky, fú)..
Ale povšimla jsem si takového zajímavého úkazu.. Když je vyhlášeno nové téma měsíce, uvědomím si, že obrázek, který jsem zde uvěřejňovala měsíc předem, se k novému tématu hodí více. K Zimomřivé jsem kreslila dráčky - puf - dalším tématem měsíce byl Drak. U Draka jsem nakreslila své dvě stránky osobnosti, dvě Katangy naproti sobě - puf - dalším tématem byla Nerozlučná dvojice. Tak už se jen těším/děsím březnového tématu! :)
Tečka, konec elaborátu, a teď zpět k učení!
DraguedenDragueden
20.2.2011 8:57
Vybráno je dobře, uvidím mmožná stihnu něco sesmolit :) Ty zákoutí duše, taky není špatný tip. :)
nejpesnejpes
4.2.2011 20:25
ilustrace: Ale vybráno je dobře ;)
ilustraceilustrace
4.2.2011 20:22
nejpes: Na rozhodnutí času dost :) Já to teď měla stejné - nápadů na téma více a ne a ne z nich vybrat. Tak nakonec takhle, trochu jiné než jsem předtím plánovala..
nejpesnejpes
4.2.2011 20:20
Mám skvělý nápad :) Na toto téma :) Škoda že nemlžou být obrázky dva, nemohu se rozhodnout :)
ilustraceilustrace
31.1.2011 12:53
Díky za další tipy.

Taková variace na pohled do naší duše už mě včera napadla, po tom co jsem si pročítala nápady. Docela to korespoduje s něčím, co jsem měla v plánu. Nebude to asi přesně v tomhle znění, ale určitě to bude zase trochu "náročnější" téma než byl lednový drak. Sice - sbohem rekorde v počtu nahraných obrázků :) ale aspoň bude na co koukat, snad.

Nejlepší přítel nebo ilustrace písničky, hudby, zní taky dobře. Určitě na taková témata taky časem dojde..
LottieLottie
31.1.2011 12:43
Nakreslit zákoutí naše duše se mi zdá jako velice dobrý ranní nápad, Katanguš :)

Mě teď tak napadlo, že by třeba taky nebylo špatné pokusit se o ilustraci písničky. Knihy tu byly, mýty taky, to jsou všechno takové obvyklé náměty, ale co ilustrovat hudbu? To by se snad taky dalo zvládnout, ne?
KatangaKatanga
30.1.2011 8:54
Jak tak koukám na to, že lidé kreslí prostě to, co jim je blízké.. Napadlo mě další téma. Nevím jak moc je dobré, jak moc je realizovatelné, pochopit se jistě dá různě.. ale něco jako "Pohled do duše umělcovy" A s tím se dá pracovat dál, podle toho, jak moc složité a na přemýšlený by téma mělo být. Můžeme se pokusit ztvárnit obecně nás, nebo naopak se pokusit nahlédnout pod naši slupku a udělat z toho "Nejzazší kout naší duše" nebo tak něco.. Možná téma trochu na přemýšlení o sobě.. Nevím, ranní nápad a musím k tomu přičíst to, že jsem ještě neměla kafe :)
nejpesnejpes
29.1.2011 18:59
Možná by nebylo špatné něco jako "Nejlepší přítel" >> tam se toho může zahrnout hodně, po portrét kamarádky, zvířete, po plyšáka nebo co já vím co si kdo vymyslí :)


návštěv