Možnosti

Poslední příspěvky


Návrhy na téma měsíce

ilustrace

Fórum zastupující někdejší "Tichou poštu". Máte-li nějaký zajímavý námět na téma měsíce, podělte se o něj...

Pro přidání nového vzkazu je třeba se přihlásit.ilustraceilustrace
2.9.2013 9:26
A teď zpět k návrhům na téma měsíce. To zářijové bude vyhlášeno už brzy :)
ilustraceilustrace
2.9.2013 9:25
Vidíš, stejně jako teď se s drobnou propagací čeká až po vyhlášení tématu, já to mám s propagací ostatní - nechce se mi s ničím začínat ještě před těmi plánovanými změnami (i když promyšleno mám), což je ve výsledku začarovaný kruh, alespoň z toho úhlu pohledu, že pak projekt navenek vypadá, že upadá, a administrátorka zas jen jako spící tvor, který jednou za měsíc vyhlásí nové téma :) Pošlu ti za chvilku něco zprávou, ať máš trošku představu.

Jinak samozřejmě, i drobná propagace dělá hodně - sama vidím statistiky z dob, kdy jsem témata vyhlašovala ještě přes blog. Zbytek viz výše, už aby bylo "vylepšeno", aby se dalo propagovat s čistým svědomím :)
KatangaKatanga
2.9.2013 9:08
Já mám nápady hlavu nacpanou, takže stačí kdykoli říct a já něco přidám. :)

Jinak kdybys chtěla s něčím pomoct, o něčem (nejen ohledně projektu) podebatovat, klidně mi napiš. Nekoušu (moc). ;) Já se třeba i pokusím o nějakou drobnou propagaci projektu. Jak na svých FB stránkách, tak třeba i někde elegantně v galeriích, kam vkládám své obrázky (tedy Aragorn, ale tamější galerie je na umření, anebo Draci-info. Třeba i deviantart.) Ale na to to chce vyhlásit nové téma. Teoreticky bych měla mít kalendářové projekty dokresleny, takže mohu svou pozornost a tužku přesunout jinam. :)

Na změny jsem zvědavá. :)
ilustraceilustrace
2.9.2013 8:58
Katanga: Máš pravdu, že je to spíš na internější debatu, ale když už to padlo... v zákulisí se chystají nějaké větší i menší změny, vlastně jsou napůl uchystány už nějakou dobu, ale kvůli jedné věci s tím vším ještě čekám. Věřím, že to všechno Projektu Ilustrace pomůže, trochu to tady zase ožije - ale jen nic dopředu nezakřiknout.

Co se témat týče, díky moc, zase skvělé návrhy! Hlas zvenčí je někdy víc než třeba :)
KatangaKatanga
2.9.2013 8:44
To mě mrzí, že Živly byly jedno z prvních témat projektu. Je to populární téma a určitě by se spousta lidí zapojila. Obávám se totiž, že popularita projektu-ilustrace klesá. Méně děl (sama tomu moc nepřispívám, není prostě čas, jsou projekty, které jsou přednější). Méně diskusí okolo. Ale tohle už je na jinou debatu. A možná ne úplně veřejnou.

Jinak mě ještě napadla nějaká další témata, třeba zase na příště, nebo úplně na jindy, nebo jen pro zamyšlení: "Astrální rovina" "Černá magie" "Lék" "Fanart" "Ticho" "Tajemství galaxie"
ilustraceilustrace
30.8.2013 13:18
Katanga: Možná nejblíž tomu zatím byly Živly. Vždycky se najde nějaký typ tématu, který zůstal tak nějak zapomenutý. Moc dobrý návrh, líbí se mi - mám dojem, že nějakou z variací na tohle téma v září využiju :) Díky!
KatangaKatanga
21.8.2013 9:23
Počasí. Nebezpečné počasí. Vzdušný živel. Či jiný název?
Obloha má mnoho podob a proměn a zaráží mě, že tady ještě téma zaměřené na počasí nebylo. Nejblíže k tomu všemu měla možná tak krajina. A přitom to tak vybízí v každém ročním období. Tam sluneční žár, tu neustávající deště, bouře, sněhová vánice, obloha plná obláčků... Jsou různé typy mraků, různá zabarvení dle roční i denní doby. Tolik inspirace! :)
KatangaKatanga
31.7.2013 14:30
Co takhle téma Víra? Nebo rovnou Bůh?
Mám taková filosofická téma ráda, protože je může každý pojmout úplně jinak, vrazit do toho myšlenku, což u konkrétnějších témat jde obtížněji (což zase může být svým způsobem i plus, člověk nemusí moc přemýšlet co nakreslit, jen zkoumá jak)
PawukPawuk
30.5.2013 23:30
Olinek by chtěl téma: ROBOT
(:
Trochu taky té techniky a chromu, ne? (:
LadyContemptibleLadyContemptible
2.5.2013 17:41
Co takhle tarot? Sama už nějakou dobu uvažuju že si udělám vlastní tarotové karty, ale je to běh na dlouhou trať tak jsem se k tomu ještě nedostala ale jako téma měsíce by to myslím bylo celkem zajímavé ne?


návštěv