Možnosti

Poslední příspěvky


Obecná diskuze

ilustrace

Místo, kde se můžete podělit o jakoukoli aktuální myšlenku, nápad, připomínku nebo cokoli jiného. Vše pochopitelně v mezích slušnosti (vulgární nebo jinak nevhodné komentáře do diskuze nepatří a budou smazány). Vpravo naleznete odkaz na seznam všech diskuzí, můžete samozřejmě i nějakou sami založit.

Pro přidání nového vzkazu je třeba se přihlásit.prvnípředchozí12dalšíposlední
KenzieKenzie
30.3.2016 13:23
Když už tu ta diskuze je, tak ji prošťouchnu ;)

Co děláte, když vám téma opravdu nesedne? Když zničíte pět a víc papírů jenom protože se vám výsledek nezamlouvá a chybí mu jiskra? Odkládáte pastelky, nebo se nevzdáváte bez boje?
Umíte kreslit "na zakázku", nebo vás vždycky přepadne inspirace? Protože já jsem čistě impulzivní tvořič a na zakázku mi to nejde, v tom je Projekt ilustrace dost velká výzva :)
SarchiaSarchia
31.1.2012 21:06
Dotaz na všechny: co se stalo s Janem?Jeho práce jako například Oliver Twist, sedm smrtelných hříchů nebo Vyhnanec ve vyhnanství patří mezi mé nejoblíbenější práce na Ilustracích..Jane,,jestli mě slyšíš'':-D dej prosím opět vědět o své existenci. Tvé práce jsou opravdu úžasné a myslím si, že tu skutečně chybí.
RencaWRencaW
6.2.2011 9:36
@Katanga: Volný čas je momentálně to, co mi chybí nejvíc :) Já jsem si nadělila (lehce po Vánocích) nové vodovky, a musela jsem je, chudáky, dát do šuplíku, aby na mě nekoukaly a neprovokovaly mě. Nemám vůbec čas. Snad se to ale zlepší příští týden. Rozhodně se s nima chci naučit pořádně pracovat.
No a jelikož jsem tu víceméně nová, tak přeju taky všem úspěště tvůrčí rok 2011!
KatangaKatanga
29.12.2010 9:21
Mám několik výtvarných myšlenek, se kterými se potřebuji pochlubit.. a zaplácat tu trochu místo O:-)
Po svátcích jsem bohatší o dvoje pastelky - hrubé trojhranné od Ježíška a akvarelové, které jsem si nadělila sama - tak snad budou o to bohatší i další obrázky :)
Jsem však bohatší i o nápady. Jeden z nich mi nadělilo mé drahé město Ostrava akcí SMOG - nevím, jak se kdo orientujete (nebudu rozebírat), mám rozkreslený jeden lehce satirický obrázek na téma MHD. Dále mám nápady na několik upírských obrázků - uvidíme, jak se ty nápady vyvrbí, možná je skloubím do jednoho obrázku, jak mám ve zvyku. A procházením starších témat zde jsem byla vyloženě zavalena inspirací. Kéž bych však byla zavalena i volným časem pro kreslení, protože se jen obávám, že když tu inspiraci honem nevyužiju, zamává šátkem a půjde o dům dál...
wolfgothwolfgoth
27.12.2010 18:07
Všem zde přeji do nového roku 2011 hodně zdraví, štěstí a tvůrčíích nápadů.
PawukPawuk
26.12.2010 19:59
Děkujeme převelice!!! :-) Věřím, že se tu všichni prokecáme k neskutečné tvorbě! Zprvu asi bude pomalejší rozjezd, ale věřím, že se to posune do hodnotného diskutování o každém tom chlupu na plátně, či pixelu na tabletu :-D
prvnípředchozí12dalšíposlední


návštěv