Možnosti

Poslední příspěvky


Obecná diskuze

ilustrace

Místo, kde se můžete podělit o jakoukoli aktuální myšlenku, nápad, připomínku nebo cokoli jiného. Vše pochopitelně v mezích slušnosti (vulgární nebo jinak nevhodné komentáře do diskuze nepatří a budou smazány). Vpravo naleznete odkaz na seznam všech diskuzí, můžete samozřejmě i nějakou sami založit.

Pro přidání nového vzkazu je třeba se přihlásit.prvnípředchozí12dalšíposlední
Lentilka7Lentilka7
2.7.2018 17:23
Ahoj, všichni. Chci vám všem moc poděkovat za tuto skupinu. Neskutečně mě povzbuzují všechny ty obrázky od uměleckých dušiček. Je úplně jedno, jakou tomu kdo dává hodnotu, já tam vidím zaujetí kresbou, vyjádřením se - zkrátka určitou hravost a také odvahu. A to se mi moc líbí :-)
FidoFido
24.12.2017 14:12
Pohodové vánoce a do nového roku hodně tvůrčích sil a hlavně zdraví!
Všem výtvarníkům přeje Fido
liladylilady
3.11.2017 22:51
Paaaani, také jste tak nadšeni z listopadového tématu jako já????je to tak nádherné a současné komplikované téma?už ted se moc tesim.na všechna díla..????
romenrielromenriel
6.6.2017 21:10
Díky za odpověď. Myslím, že to zkusím nakreslit ;)
ilustraceilustrace
6.6.2017 11:17
Jinak mám dojem, že za těch 8 let, co projekt funguje, jsem snad jen jednou jedinkrát neschválila dílo z podobného důvodu, ale tam už to vysloveně hraničilo s pornografií, ještě v kombinaci s dost nevhodným názvem. To už se s ohledem na občasné mladší návštěvníky nedalo :) Jinak obecně nahota problém není. Jak říkám, k umění patří odjakživa.
ilustraceilustrace
6.6.2017 11:13
romenriel: No, takhle, nějaké úplně striktní pravidlo na to tady nemám, pár takových obrázků se čas od času objeví a pokud to není vysloveně "za čárou", nějak samoúčelně vulgární nebo tak, tak není problém. Koneckonců, nahota k umění vždycky patřila :)

Na ukázku odvážnějšího díla, co prošlo (a dokonce získalo titul Dílo měsíce) doporučuju nakouknout třeba do tématu z března 2013.
romenrielromenriel
6.6.2017 0:11
Ehm, ví někdo, jak je to tady se znázorňováním nahoty?
KenzieKenzie
30.3.2016 13:23
Když už tu ta diskuze je, tak ji prošťouchnu ;)

Co děláte, když vám téma opravdu nesedne? Když zničíte pět a víc papírů jenom protože se vám výsledek nezamlouvá a chybí mu jiskra? Odkládáte pastelky, nebo se nevzdáváte bez boje?
Umíte kreslit "na zakázku", nebo vás vždycky přepadne inspirace? Protože já jsem čistě impulzivní tvořič a na zakázku mi to nejde, v tom je Projekt ilustrace dost velká výzva :)
SarchiaSarchia
31.1.2012 21:06
Dotaz na všechny: co se stalo s Janem?Jeho práce jako například Oliver Twist, sedm smrtelných hříchů nebo Vyhnanec ve vyhnanství patří mezi mé nejoblíbenější práce na Ilustracích..Jane,,jestli mě slyšíš'':-D dej prosím opět vědět o své existenci. Tvé práce jsou opravdu úžasné a myslím si, že tu skutečně chybí.
RencaWRencaW
6.2.2011 9:36
@Katanga: Volný čas je momentálně to, co mi chybí nejvíc :) Já jsem si nadělila (lehce po Vánocích) nové vodovky, a musela jsem je, chudáky, dát do šuplíku, aby na mě nekoukaly a neprovokovaly mě. Nemám vůbec čas. Snad se to ale zlepší příští týden. Rozhodně se s nima chci naučit pořádně pracovat.
No a jelikož jsem tu víceméně nová, tak přeju taky všem úspěště tvůrčí rok 2011!
prvnípředchozí12dalšíposlední


návštěv