Z galerie tématu
Protivníci
Protivníci - _Rajne
<< předchozí téma seznam všech témat další téma >>

V srdci lesa - téma pro měsíc srpen 2009
Hned na úvod tady máme téma, které se svým zadáním trochu vymyká. Důvod je prostý - vzniklo jako experiment ještě před spuštěním těchto stránek, a je tak trochu konkrétnější než bývá zvykem. Snad si ale i tak najde své příznivce, koneckonců je to výzva.

Zadání vychází z výsledků tematických anket, které jsem před nějakou dobou měla na svých domovských stránkách, a protože je na úvod docela komplikované, není nutné se držet všech charakteristik úplně do detailu, berte je spíš jako pomůcku. Stejně tak si nelamte hlavu s barevností, pokud se třeba chystáte pracovat jen tužkou. Odhlasováno bylo:

Výjev se odehrává v srdci lesa, na jaře. Hlavními protagonisty jsou "dívka" a "bídák", jejichž vztah by se dal charakterizovat slovem "protivníci". Dívka je člověk nedozrálého věku, má dlouhé zrzavé vlasy a modré oči (každé v trochu jiném odstínu), světlou pleť + pihy a v obličeji očekávání. Bídák je elf (dodatek: nejste-li příznivci fantasy, klidně tohle vypusťte), má černé vlasy, šedé oči, normální pleť a jeho poznávacím znamením je pomalování nebo tetování.

Těším se na Vaše ztvárnění!

Prohlédnout galerii k tomuto tématu   Nahrávání již bylo ukončeno.

návštěv