Hodnocení

Uděleno bodů: 17.0
Hodnoceno: 6x

Pro vložení hodnocení je třeba se přihlásit.
Bodování je anonymní. Nezapomínejte ale, že autor díla bude určitě rád i za Váš komentář.

<< předchozí obrázek Téma měsíce: Fobie další obrázek >>

Oprávněná arachnofobie

tolkiendil

Myslím, že kdybych někdy potkala Odulu nebo Ungoliant, tak bych okamžitě zapomněla na všechny ty roztomilé pavoučky a taky se stala arachnofobičkou...

Technika: černá tempera, černý a bílý centropen
Vloženo: 18.4.2017 19:35
Zhlédnuto: 422x


Oprávněná arachnofobie
© 2017-2019 tolkiendil

Komentáře


Pro přidání nového komentáře je třeba se přihlásit.IrithIrith
25.4.2017 21:06
Co se Olomouce týče... mrkni se sem: http://mittalmar.blog.cz/1611/adresar
Jedná se o náš Mittalmarovský projekt, adresář příznivců Tolkienova díla. A najdeš tam i kontakty na lidi z Olomouce. Jinak já osobně (Irith Zimostrázová) se pohybuji ve trojúhelníku Praha-Plzeň-Písek. Ale kdybys stála o setkání, můžu dojet :-) Můj meil je irith.zimostrazova@seznam.cz

Jop přesně, filmy jen v prodloužených verzích :-) Naše osudy se docela liší, nicméně ty tvé jsou neméně zajímavé :-) Athrabeth si hrozně chci přečíst, ale nějak se k tomu nemůžu dokopat. teď už poněkolikáté louskám Silmarillion, kvůli jedné své povídce.
aegeriaegeri
25.4.2017 8:35
O nazgulech jsem taky přemýšlela..ovšem pak zvítězilo jiné téma :) vítej v klubu jinak :D Jen tak dále... mnoho lidí bere jen filmy, ale knihy jsou zkrátka knihy, poslední dobou mě osobně strašně chytly méně známější motivy z knih :) Tak doufám, že se od tebe dočkáme dalších obrázků :)
tolkiendiltolkiendil
23.4.2017 22:24
Celů dobu jsem chtěla dělat nazg?ly... Odula (dejme tomu) sa z toho vyklubala ani nevím jak :D

Zeptat sa samozřejmě možeš, ale obávám sa, že moja odpověď bude trochu dlůhá... asi jako moja cesta k Tolkienovi ;) Dřív jsem si totiž myslela, že Pán Prstenů je jenom o bitvách, skřetoch, megapavůkoch a chodících stromoch :D pak jsem sa naštěstí dostala do spolča (skupina mladých věřících), kde mňa donutili si to přečíst a pořádně sa na to podívat - což sa obojí několikrát opakovalo (ale filmy už jedině v prodloužené verzi), až už jim to doma skoro lezlo krkem :D pak sa přidal Silmarillion, Húrinovy děti, Nedokončené příběhy, snažím se v originále přelouskat Athrabeth... a jak jdu do hloubky, tak mňa to bere čím dál víc :)
A taky ráda poznávám nové tolkienofily, je to hodně obohacující... pohybuješ se někdy v okolí Valašska/Olomouce? :)
IrithIrith
21.4.2017 21:13
Já si říkala, kdo ji udělá... u nás se o tom vedly zuřivé diskuze, ale myslím, že Odulofobii či Ungoliathfobii nebude nakonec dělat nikdo.

Jen, mohu se zeptat, pro nás je to vždycky svátek, když se tu objeví někdo nový a nadějný (myslím teď českou tolkienistickou scénu). Jak ses ke Středozemi dostala? A jak moc jí... žiješ? Rozhodně bych se s tebou ráda někdy seznámila, noví lidičkové jsou vždycky nesmírně zajímaví. Je to hrozně dobrý pocit, konečně zase na někoho narazit. :-)

návštěv