Hodnocení

Uděleno bodů: 28.5
Hodnoceno: 7x

Pro vložení hodnocení je třeba se přihlásit.
Bodování je anonymní. Nezapomínejte ale, že autor díla bude určitě rád i za Váš komentář.

<< předchozí obrázek Téma měsíce: Nepodařené kouzlo další obrázek >>

Trochu jiný účinek

Neral85

Na tom, že mladá dívka touží mít koně a cválat po zelených loukách, není samozřejmě nic neobvyklého. Zkoušet si ale koně vyčarovat pomocí "zaručeně účinného magického svitku", koupeného od podivné stařeny v tmavém obchůdku v zapadlé uličce, může mít trochu jiný účinek, než si člověk představoval. Bráno z té lepší stránky, dívčina si teď může užít cvalu po loukách podle libosti (ovšem sedlo a jezdecké boty už jí moc k užitku nebudou)...

----
S tímhle tématem jsem měl docela problém. Přestože nabízelo zdánlivě nepřeberné možnosti zpracování, dlouho jsem nevěděl, jak to pojmout, a už jsem skoro počítal s tím, že ho vynechám - až najednou přišla inspirace, a tak jsem nakonec, dost na poslední chvíli, obrázek nakreslil (a využil jako záminku k tomu, pohrát si se zlatým fixem, což bohužel na fotce moc nevynikne). :-)

Technika: pastelky, zlatý fix
Vloženo: 29.2.2016 23:02
Zhlédnuto: 924x

Tomuto obrázku byl udělen titul Dílo měsíce

Trochu jiný účinek
© 2016-2020 Neral85

Komentáře


Pro přidání nového komentáře je třeba se přihlásit.Lentilka7Lentilka7
4.10.2018 23:59
Výstižné :-), líbí se mi stín vlasů a celkově překvapený výraz :-)
SccionSccion
3.3.2016 23:07
Původně jsem chtěl dát na okamžitý dojem z tématu a nehledět na technickou propracovanost, ale nakonec u mě stejně vyhrály detaily spojené s příběhem. Je to opravdu pěkný celek, sedlo, holinky i svitek s latinským termínem pro koně, takže i bez čtení doprovodného textu je jasně rozkličitelné, k čemu na obrázku došlo. To si můj hlas bezesporu zaslouží. :)

návštěv