Hodnocení

Uděleno bodů: 7.0
Hodnoceno: 2x

Pro vložení hodnocení je třeba se přihlásit.
Bodování je anonymní. Nezapomínejte ale, že autor díla bude určitě rád i za Váš komentář.

<< předchozí obrázek Téma měsíce: Barva v černobílém světě další obrázek >>

Co víc si přát

JanG

Trochu ve spěchu, barvy mi nevyšly moc výrazně - no, co se dá dělat. :) Dobrůtky, víno a nevšední příběhy vnáší barvu do jinak černobílého světa.

Technika: perokresba (artist pen)
Vloženo: 30.4.2020 23:55
Zhlédnuto: 186x


Co víc si přát
© 2020 JanG

Komentáře


Pro přidání nového komentáře je třeba se přihlásit.Lentilka7Lentilka7
20.5.2020 19:05
Ano, chápu, je to těžká volba :-). Osobně také raději piji zelené sypané, ale dobrá bylinková směs se dá pít celý den.
JanGJanG
16.5.2020 9:52
Bylinky jsou super :) ale většinou piju originál. Polozelené čaje (oolongy) bývají nejaromatičtější. Mívají široké spektrum přirozeného aroma (vzniká při enzymatické oxidaci během zpracování lístků). Bylo by to na dlouhé povídání, lepší je je ochutnat. Čaj - myslím dobrý čaj (ne pytlíkové nebo málo kvalitní sypané) - je umělecké dílo, které se dá pít. Proto ho miluju.
Lentilka7Lentilka7
9.5.2020 21:15
ano, dřevěný manekýn :-). Myslím, že se bude hodit. A čaj? Hmmm, že by bylinky :-)?
JanGJanG
7.5.2020 19:45
Díky :) Myslím, že tomu panáčkovi se říká manekýn. Nejspíš si jednoho menšího pořídím. On teda stojí zhruba stejně jako 50g skvělého Dan Cong polozeleného čaje, ale mám pocit, že se mi bude hodit.
Lentilka7Lentilka7
6.5.2020 0:19
Jestli mohu radit, myslím, že na kresbu figury je super takový ten dřevěný panáček s klouby, tam se dá dobře okoukat perspektiva - jinak jistě kreslení všude všeho, co je kolem :-). Líbí se mi ten nápad i rukopis.
JanGJanG
5.5.2020 11:35
Ještě jsem si říkal, že bych udělal verzi s mužem, že by měl knihu, doutník a whiskey. Ale zákusky bývají barevnější :) - i když je mám takové decentní. Nicméně si vypomáhám fotkami a vypadá to, že ženy jsou foceny s knihou častěji (byl větší výběr). Muže bych musel malovat od nuly, což je někdy jednodušší, ale protože se teprve učím základy figur (a ne nějak intenzivně), je jednodušší kreslit, co vidím. Zákonitostí si všímám tak jako tak, takže i pokud to překresluji z fotky, má to smysl. Taky v tom šrafování mám trochu mezery. Běžně je to stínování a textura zároveň. O to je to zajímavější, ale o to je kreslení barvami jednodušší (i když jsem si to donedávna nemyslel). Je zábava snažit se to vybalancovat :O)
FidoFido
3.5.2020 19:36
Takhle barevný svět mám také rád!

návštěv