Hodnocení

Uděleno bodů: 16.0
Hodnoceno: 6x

Pro vložení hodnocení je třeba se přihlásit.
Bodování je anonymní. Nezapomínejte ale, že autor díla bude určitě rád i za Váš komentář.

<< předchozí obrázek Téma měsíce: Pod hladinou další obrázek >>

Pod hladinou

ajinak

Jsem si jistá, že mi při tom nahrávání za pět dvanáct zešedivěl další vlas, ale uff :) Po delší době zase přispívám.

Technika: digitální malba
Vloženo: 31.5.2019 23:56
Zhlédnuto: 357x


Pod hladinou
© 2019 ajinak

Komentáře


Pro přidání nového komentáře je třeba se přihlásit.SebastianBurkeSebastianBurke
3.6.2019 20:58
Jak píšeš, stačí ta hladina, nebo kousek moře. Ale celkově v pohodě, tvoje věci mám stejně pořád rád :D
ajinakajinak
3.6.2019 13:13
Ještě dodám, že by to asi fungovalo lépe, kdybych si pohrála s náznakem víru okolo monstra a úplně dole/vepředu zase vlny do neurčita zvedla, jen tak lehce, neostře. Horizont je někde těsně pod loďkou (zvedající se stěna s jednotlivými vlnkami), ale zároveň to není myšleno jako čistý boční řez, na příšeru už opravdu koukáme trochu zeshora - těsně pod hladinou, jakoby na dně misky. Nakonec možná stačil jen ten kousek moře dole a okolo tlamy. Ale to jen tak zpětně hodnotím. Beru si to jako poznatek do dalších prací :)
ajinakajinak
3.6.2019 10:33
Fido: Moc děkuju!

SebastianBurke: Ono to má vlastně dost jednoduché vysvětlení. Vyšla jsem přímo z tematické kresbičky ze skicáku: https://www.instagram.com/p/ByAE3OcCrO1/ Jen takové "přivedení k životu", bez toho, abych ji nějak dál upravovala a ladila. Takže ta kompozice je ve výsledku spíš symbolická, než reálná. Obvykle nápad dál rozvíjím, zkouším i jiné úhly pohledu, než skočím po hlavě do barvy. Tady jsem tu fázi záměrně přeskočila a ve výsledku to tomu moc nepomáhá, sama to vidím. Dobré ponaučení pro příště :) Díky moc za komentář!
SebastianBurkeSebastianBurke
2.6.2019 19:04
Tady mám trochu problém poznat prostor. Loď vypadá, že je přímo naproti divákovi, a tedy že by hladina měla od ní jít přímo dolů bez těch vln v ploše. Kdyby měla jít hladina z nadhledu, pak loď taky. Stejnou nejasnost vidím s umístěním té potvory pod vodou. Nevím, jestli je nějak na dně moře a leze přímo nahoru ze země, nebo jestli prostě není vidět v hlubině a je třeba nějak nakloněná.

Jinak na mě obecně lovercraft a temnota zabírají, takže se mi to i tak líbí :) a ty odlesky na vodě, vlnky, ty se mi taky moc zamlouvají.
FidoFido
2.6.2019 18:15
Moře je úžasné... a ta příšerka, konec konců také!

návštěv