Hodnocení

Uděleno bodů: 42.5
Hodnoceno: 7x

Pro vložení hodnocení je třeba se přihlásit.
Bodování je anonymní. Nezapomínejte ale, že autor díla bude určitě rád i za Váš komentář.

<< předchozí obrázek Téma měsíce: Antagonista další obrázek >>

Antagonista

ajinak

Původní idea se mi v průběhu práce nějak vytratila (obrázek si dělal doslova co chtěl). Pak se ale vrátila nazpátek, jen v trochu jiné podobě.

Abych nezapomněla... Ona tím antagonistou není.

Technika: Corel Painter, Photoshop
Vloženo: 30.6.2011 20:03
Aktualizováno: 1.8.2011 8:41
Zhlédnuto: 1484x


Antagonista
© 2011-2020 ajinak

Komentáře


Pro přidání nového komentáře je třeba se přihlásit.ajinakajinak
9.7.2011 11:00
Alice: Děkuju :)
AliceAlice
5.7.2011 22:50
takhle jak to je, ta černá je fajn
AliceAlice
5.7.2011 22:49
nevím, mně to ňák sedlo:)
ajinakajinak
1.7.2011 15:30
Katanga: Možná do toho ještě zasahovat budu, i když si tím nejsem ještě úplně jistá. Potřebuje to pár dní odležet a pak se uvidí. Přiznám, že mě samotnou tam ta černá nijak neruší - ale možná bych mluvila jinak, kdybych měla čistý monitor a černá se jevila opravdu tak jednolitá, jak jsem ji namalovala..
Jinak ta nemoc - obrázek byl přesně takhle myšlený. Vlastně mě skoro samotnou zlobí, že mi uhnul takovým více fantazijním směrem (oblečení, barva očí), když námět je ve skutečnosti až moc reálný.

Temnářka: Sama nevím. Takhle mi to přijde vyvážené tak akorát. I když jak píšu, možná nakonec až moc fantazijní. Zpětně bych ji skoro spíš než do cárů oblékla do nějakého úplně obyčejného civilního oblečení :)
TemnarkaTemnarka
30.6.2011 21:23
Zajímalo by mě, jak by to vypadalo, kdyby ty šaty neměla. Samozřejmě, ta černá dává obrázku atmosféru, ale možná by stejný efekt udělalo vyhublé tělo pokryté kousky potrhané černé látky. (Ano, má zatíženost na Roya se neschová). Pravda je, že takto to vypadá hodně decentně. .-)
KatangaKatanga
30.6.2011 20:41
Ta postava mi přijde.. nemocná. Nemyslím to tak, že by byla špatně nakreslená, to ne, právě naopak. ta potvora na obličeji, ten pohled očí.. Ty oči jsou úžasné, tak jako celý obličej..
Ale souhlasím s tím, že té černé plochy dole je až moc a je příliš jednolitá. Možná bych uvítala nějaké stínování, náznaky lámajícího se světla - vážně jen náznaky, aby zůstala pozornost na obličeji (tento záměr se vážně povedl, nemohu od těch očí odtrhnut ty své). A co se mi nezdá dále, jsou vlasy. Až moc jako jednolitá helma, žádné pramínky bokem, třeba jen lehce vyklouzávající, jak bych u účesu tohoto typu čekala. Na druhou stranu ty vlasy více podtrhují ten dojem nemoci, jaký na mě z toho obrázku vykukuje.

Mimochodem parádní zvolení barev. Na barevné kombinace já jsem náročná a tady byla má náročnost uspokojena :)

Suma sumárum, líbí se mi to, ale možná bych uvítala, kdyby tato verze nebyla ještě finální ;)
ajinakajinak
30.6.2011 20:33
Temnářka: Díky za komentář. Hodně trefná poznámka s tou sérií, koneckonců o tom zrovna na blogu píšu :) Ta černá je opravdu jen černá a prázdná - chtěla jsem soustředit pozornost jen na obličej a zbytek úplně potlačit, včetně pozadí. Jinak, tahle "potvora" je opravdu tím antagonistou. A je to taky součást jí samotné..
TemnarkaTemnarka
30.6.2011 20:19
Styl a atmosféra obrázku se mi líbí, je to taková temnější ajinak. což je přesně podle mého gusta. Obličej vyjadřuje emoce, je promakaný, to vidím jako obrovský krok kupředu. Pokud bych měla něco vytknout, tak mi ale přijde zbytek obrázku vedle toho dost nedotažený... dokonce bych si troufla říct, že ta oblast černého šatu je vyloženě prázdná. Je to trochu škoda, kazí mi to jinak skvělý dojem.

Fialové oči mi připomněly čarodějku Yennefer... což samozřejmě je pouze volná asociace.

Chápu to správně, že tím antagonistou je ta potvora, co má na obličeji? :-) Přijde mi to jako do série k "Není slov"...

návštěv